نقشه گوگل

نشانی فروشگاه اینترنتی مادام‌ها
روی نقشه گوگل

تهران ، بلوار خامنه‌ای، جنب رسالت دوم
 تلفن : (۰۲۱) ۳۳۲-۱۲۳۳

برخی از سوالات متداول

در صورتی که محصول دریافتی مورد پسند واقع نشده باشد به راحتی میتوانید آن را تعویض و یا مرجوع کنید. در هنگام خرید از راهنمای سایز محصولات استفاده کنید اما با این حال اگر محصول انتخابی سایز شما نبود میتوانید آن را تعویض کنید.
مطابقت نداشتن محصول دریافتی با محصولی که سفارش دادید شما باید تا ۲۴ ساعت بعد از تحویل محصول با اعلام آن به فروشگاه از طریق تماس با ما و یا تلفنی محصول خود را تعویض یا مرجوع کنید
کالای دریافتی دارای نقص و ایراد ، از جمله پارگی ، زدگی و… باشد با اعلام آن به فروشگاه از طریق تماس تلفنی ( تا ۲۴ ساعت پس از تحویل کالا باید از طریق تلگرام ، اطلاع داده شود ). در نظر داشته باشید که ایراد وارده بعلت استفاده نادرست از کالا جز شرایط ذکر شده نمی باشد. و همچنین باید در نظر داشته باشید فاکتور ثبت شده شما یک بار قابلیت تعویض دارد، لذا دقت کافی در هنگام خرید تعویضی تان داشته باشید .

در نظر داشته باشید قبل از ارسال کالا برای ما باید با همکاران ما هماهنگی لازم جهت مرجوع کالا را انجام دهید و پس از بررسی علت مرجوعی هماهنگی لازم با شما جهت مرجوع وجه، صورت میگیرد.

شما میتوانید از طریق صفحه تماس با ما و تلفن درخواست خود را ثبت نمایید و پس از بررسی شدن توسط کارشناسان ما جهت تکمیل فرآیند مرجوع شدن کالا، با شما تماس خواهند گرفت.

بله. طبق شرایط ۷ روزه بازگردانی کالا، شما میتوانید حداکثر تا ۷ روز پس از دریافت کالا‏، در صورتی که محصول از بسته بندی خارج نشده باشد و به هیچ عنوان از محصول استفاده نکرده باشید، انصراف خود را به واحد پشتیبان فروشگاه اینترنتی مادام‌ها اطلاع دهید.

در صفحه هر محصول قسمتی به عنوان راهنمای سایز وجود دارد. با کلیک کردن بر روی ” راهنمای سایز” می توانید سایز مناسب خود را انتخاب نمایید.

فرم پشتیبانی محصولات و تماس با ما